МОЯ ДИТИНА НЕ СЛІНГОВА
29.04.2019⠀Захоплені відгуки про фізіологічні перенесення створюють ілюзію, що всі діти із задоволенням сприймають слингоношення. Це зовсім так. Деякі дітки починають плакати і вириватися, тому у батьків-початківців може пропасти все бажання освоювати слінг.
⠀
І тоді мама каже: “У нас не пішло”, “Моя дитина не слінгова” тощо.
⠀
⠀Будь-які проблеми можна розв'язати, але тут і криється підступ: якщо батьки не впевнені, що хочуть освоїти слингоношення – найменший писк дитини є приводом для відмови від слінгу.
⠀
⠀Слінги, згідно з дослідженнями, справді скорочують час, але не кількість епізодів плачу. Ми не можемо робити висновків щодо миттєвої поведінки дитини, іншими словами – дитина має право саме зараз не хотіти у слінг. Це нормально, адже і ми навіть улюблену їжу не можемо їсти цілодобово.
Слінг – це помічник батьків, а не дитини) Тому навчитися мотати та носити дитину в слінгу – це їхнє завдання та їхня сфера інтересів.
⠀
СЛОВО БАТЬКАМ
⠀
⠀Мами, які зіткнулися з відмовною поведінкою дитини, діляться, що все приходить з досвідом, спочатку здається складно, а потім не складніше, ніж, скажімо, одягти светр. Ось кілька порад:
⠀
– мотайте слінг швидко. Ви можете наперед потренуватися з лялькою;
- рухайтеся, рух заспокоює, увімкніть музику та потанцюйте з малюком;
- якщо є можливість, запропонуйте дитині груди;
- розмовляйте з малюком, співайте йому;
- носите дитину на руках у тому положенні, що й у слінгу.
Також на нашому каналі в YouTube ви можете знайти відео "Дитина не хоче в слінг"
і спробувати ненасильницьку намотування, показану в ньому.
На фото – слінг-шарф Luna Dream (4,6м), витканий подвійним діагональним плетінням з волокон бавовни та бамбука, один із трендових весняно-літніх слінгів
Ціна 1680 грн.